333MPW630K
333MPW630K Cornell Dubilier Knowles
MPW.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.03UF 10% 630VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 630V
Capacitance: 0.03 µF
Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.807" L (8.50mm x 20.50mm)
auf Bestellung 2881 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 333MPW630K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.03UF 10% 630VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 630V, Capacitance: 0.03 µF, Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.807" L (8.50mm x 20.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
333MPW630K 333MPW630K Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MPW.pdf Film Capacitors 0.033uF 630V 10% FILM/IC