333MWR400K
333MWR400K Cornell Dubilier - CDE
MWR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 0.033uF 400V 20%
auf Bestellung 4202 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 333MWR400K Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 0.033UF 400VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.551" L (6.00mm x 14.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
333MWR400K 333MWR400K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MWR.pdf Description: CAP FILM 0.033UF 400VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.551" L (6.00mm x 14.00mm)