333PPB630K
333PPB630K Cornell Dubilier Knowles
PPB.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.03UF 10% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Commutation; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 400V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.532" (13.50mm)
Capacitance: 0.03 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 333PPB630K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.03UF 10% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Commutation; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 400V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.532" (13.50mm), Capacitance: 0.03 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm).
Weitere Produktangebote 333PPB630K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
333PPB630K 333PPB630K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor PPB.pdf Film Capacitors 0.033uF 630V 10% FILM/IC