Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > 334LC4102K5LM8
334LC4102K5LM8
334LC4102K5LM8 Cornell Dubilier - CDE
LC4-2944719.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 0.33uF 1kVac 10% Conduction Cooled
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 334LC4102K5LM8 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 0.33UF 1KVAC CHAS MT, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Conduction Cooled; High Pulse, DV/DT, Termination: Threaded, Female, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 1.358" (34.50mm), Capacitance: 0.33 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 1 mOhms, Size / Dimension: 3.071" L x 3.071" W (78.00mm x 78.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
334LC4102K5LM8 334LC4102K5LM8 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles LC4.pdf Description: CAP FILM 0.33UF 1KVAC CHAS MT
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Conduction Cooled; High Pulse, DV/DT
Termination: Threaded, Female
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 1.358" (34.50mm)
Capacitance: 0.33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 1 mOhms
Size / Dimension: 3.071" L x 3.071" W (78.00mm x 78.00mm)