334MMR630K
334MMR630K Knowles / Illinois Capacitor
MMR.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors 0.33uF 630V 10% FILM/IC
auf Bestellung 658 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 334MMR630K Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
334MMR630K 334MMR630K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MMR.pdf Film Capacitors 0.33uF 630V 10% FILM/IC
auf Bestellung 704 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
334MMR630K 334MMR630K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MMR.pdf Description: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm)