334MSR100K
334MSR100K Cornell Dubilier Knowles
MSR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 100VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 0.689" L x 0.217" W (17.50mm x 5.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 334MSR100K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 100VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 0.689" L x 0.217" W (17.50mm x 5.50mm).
Weitere Produktangebote 334MSR100K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
334MSR100K 334MSR100K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MSR-2944745.pdf Film Capacitors 0.33uF 100 Volts 10% FILM/IC
Produkt ist nicht verfügbar
334MSR100K 334MSR100K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MSR.pdf Film Capacitors 0.33uF 100 Volts 10% FILM/IC