334MSR102K
334MSR102K Cornell Dubilier Knowles
MSR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 1KVDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 1.004" (25.50mm)
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 1.280" L x 0.630" W (32.50mm x 16.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 334MSR102K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 1KVDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 1.004" (25.50mm), Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 1.280" L x 0.630" W (32.50mm x 16.00mm).
Weitere Produktangebote 334MSR102K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
334MSR102K 334MSR102K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MSR_series-553037.pdf Film Capacitors 0.33uF 10% tol. FILM
Produkt ist nicht verfügbar
334MSR102K 334MSR102K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MSR.pdf Film Capacitors 0.33uF 10% tol. FILM