334MWR102K
334MWR102K Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
MWR-2944785.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Film Capacitors 0.33uF 1KV 10% FILM/IC
auf Bestellung 1432 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 334MWR102K Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 1KVDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 0.669" Dia x 1.339" L (17.00mm x 34.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
334MWR102K 334MWR102K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MWR.pdf Film Capacitors 0.33uF 1KV 10% FILM/IC
auf Bestellung 1367 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
334MWR102K 334MWR102K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MWR.pdf Description: CAP FILM 0.33UF 10% 1KVDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 0.669" Dia x 1.339" L (17.00mm x 34.00mm)
Mindestbestellmenge: 4
334MWR102K 334MWR102K Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MWR.pdf Film Capacitors 0.33uF 1KV 10% FILM/IC