334PHC600KG
334PHC600KG CDE / Illinois Capacitor
PHC.pdf
Hersteller: CDE / Illinois Capacitor
Film Capacitors 0.33uF 10% tol FILM
auf Bestellung 338 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 334PHC600KG CDE / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 600VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Low ESL, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 330V, Voltage Rating - DC: 600V, Capacitance: 0.33 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 9.5 mOhms, Size / Dimension: 1.220" Dia x 2.165" L (31.00mm x 55.00mm).
Weitere Produktangebote 334PHC600KG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
334PHC600KG 334PHC600KG Hersteller : Cornell Dubilier Knowles PHC.pdf Description: CAP FILM 0.33UF 10% 600VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR, Low ESL
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 330V
Voltage Rating - DC: 600V
Capacitance: 0.33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 9.5 mOhms
Size / Dimension: 1.220" Dia x 2.165" L (31.00mm x 55.00mm)