334PPB630K
334PPB630K Cornell Dubilier Knowles
PPB.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Commutation; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 400V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.965" (24.50mm)
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 1.260" L x 0.591" W (32.00mm x 15.00mm)
auf Bestellung 2574 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 334PPB630K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Commutation; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 400V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.965" (24.50mm), Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 1.260" L x 0.591" W (32.00mm x 15.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
334PPB630K 334PPB630K Hersteller : Cornell Dubilier - CDE PPB.pdf Film Capacitors 0.33uF 630V 20%
auf Bestellung 90 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
334PPB630K 334PPB630K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor PPB.pdf Film Capacitors 0.33uF 630V 20%