Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 3350BP39A0500001E
3350BP39A0500001E
3350BP39A0500001E Johanson Technology Inc.
3350BP39A0500.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER BAND PASS 3.35GHZ 1008
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 3.35GHz Center
Insertion Loss: 2dB
Bandwidth: 500MHz
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3350BP39A0500001E Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER BAND PASS 3.35GHZ 1008, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 3.35GHz Center, Insertion Loss: 2dB, Bandwidth: 500MHz, Height (Max): 0.041" (1.05mm), Part Status: Active.