335KFM450MFBW
335KFM450MFBW Cornell Dubilier Knowles
KFM.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: ELECTROLYTIC/IC
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 100.477Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 55 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 110 mA @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 335KFM450MFBW Cornell Dubilier Knowles
Description: ELECTROLYTIC/IC, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 100.477Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Capacitance: 3.3 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 55 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 110 mA @ 100 kHz.