335MKP275KJ
335MKP275KJ Cornell Dubilier Knowles
MKP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 3.3UF 10% 310VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 1.035" (26.30mm)
Capacitance: 3.3 µF
Size / Dimension: 1.634" L x 0.571" W (41.50mm x 14.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 335MKP275KJ Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 3.3UF 10% 310VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 1.035" (26.30mm), Capacitance: 3.3 µF, Size / Dimension: 1.634" L x 0.571" W (41.50mm x 14.50mm).
Weitere Produktangebote 335MKP275KJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
335MKP275KJ 335MKP275KJ Hersteller : Illinois Capacitor / CDE MKP%20series-553031.pdf Film Capacitors 3.3uF 100 Volts 10% FILM/IC