335NPS050M
335NPS050M Cornell Dubilier Knowles
NPS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: ELECTROLYTIC/IC
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Bi-Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 70.33Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm)
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 18 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 27 mA @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 335NPS050M Cornell Dubilier Knowles
Description: ELECTROLYTIC/IC, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Bi-Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 70.33Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm), Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm), Capacitance: 3.3 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 18 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 27 mA @ 100 kHz.