337SMH025M
337SMH025M Cornell Dubilier Knowles
SMH.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 803.8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.417" (10.60mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 220 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 330 mA @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 337SMH025M Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 803.8mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.417" (10.60mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 220 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 330 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote 337SMH025M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
337SMH025M 337SMH025M Hersteller : CDE / Illinois Capacitor SMH.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 330uF 25V 20% tol ELECTROLYTIC