Produkte > GRAYHILL INC. > 34A3P31B1M1RT
34A3P31B1M1RT Grayhill Inc.
34A-Datasheet
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH TOGGLE 3PDT 0.4VA 20V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 0.4VA (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount
Circuit: 3PDT
Switch Function: On-Off-On
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: Solder Lug
Illumination: Non-Illuminated
Bushing Thread: 1/4-40
Actuator Length: 10.41mm
Actuator Type: Standard Round
Panel Cutout Dimensions: Circular - 6.35mm Dia
Voltage Rating - AC: 20 V
Voltage Rating - DC: 20 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 34A3P31B1M1RT Grayhill Inc.
Description: SWITCH TOGGLE 3PDT 0.4VA 20V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 0.4VA (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Circuit: 3PDT, Switch Function: On-Off-On, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: Solder Lug, Illumination: Non-Illuminated, Bushing Thread: 1/4-40, Actuator Length: 10.41mm, Actuator Type: Standard Round, Panel Cutout Dimensions: Circular - 6.35mm Dia, Voltage Rating - AC: 20 V, Voltage Rating - DC: 20 V.