Produkte > GRAYHILL INC. > 34A4P31B4M7RT
34A4P31B4M7RT Grayhill Inc.
34A-Datasheet
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH TOGGLE 4PDT 0.4VA 20V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 0.4VA (AC/DC)
Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Vertical
Circuit: 4PDT
Switch Function: On-Off-On
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Illumination: Non-Illuminated
Bushing Thread: Unthreaded
Actuator Length: 10.41mm
Actuator Type: Standard Round
Voltage Rating - AC: 20 V
Voltage Rating - DC: 20 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 34A4P31B4M7RT Grayhill Inc.
Description: SWITCH TOGGLE 4PDT 0.4VA 20V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 0.4VA (AC/DC), Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Vertical, Circuit: 4PDT, Switch Function: On-Off-On, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Illumination: Non-Illuminated, Bushing Thread: Unthreaded, Actuator Length: 10.41mm, Actuator Type: Standard Round, Voltage Rating - AC: 20 V, Voltage Rating - DC: 20 V.