Produkte > GRAYHILL INC. > 34ADP16T1M7QT
34ADP16T1M7QT Grayhill Inc.
Toggle_34A.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V