Produkte > GRAYHILL INC. > 34ADP19B1M1QT
34ADP19B1M1QT Grayhill Inc.
34A-Datasheet
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V
Packaging: Bulk
Features: Black Actuator
Current Rating (Amps): 5A (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount
Circuit: DPDT
Switch Function: On-On
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: Solder Lug
Illumination: Non-Illuminated
Bushing Thread: 1/4-40
Actuator Length: 21.34mm
Actuator Type: Standard Round
Panel Cutout Dimensions: Circular - 6.35mm Dia
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 28 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 34ADP19B1M1QT Grayhill Inc.
Description: SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V, Packaging: Bulk, Features: Black Actuator, Current Rating (Amps): 5A (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Circuit: DPDT, Switch Function: On-On, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: Solder Lug, Illumination: Non-Illuminated, Bushing Thread: 1/4-40, Actuator Length: 21.34mm, Actuator Type: Standard Round, Panel Cutout Dimensions: Circular - 6.35mm Dia, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 28 V.