Produkte > GRAYHILL INC. > 34ADP21B1V3QT
34ADP21B1V3QT Grayhill Inc.
Toggle_34A.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V