Produkte > GRAYHILL INC. > 34ADP31B1V3QT
34ADP31B1V3QT Grayhill Inc.
34A-Datasheet
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V