Produkte > GRAYHILL INC. > 34ADP31B4M7QT
34ADP31B4M7QT Grayhill Inc.
34A-Datasheet
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V