Produkte > GRAYHILL INC. > 34ADP53B1M1QT
34ADP53B1M1QT Grayhill Inc.
Toggle_34A.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V