Produkte > GRAYHILL INC. > 34ASP11B1M6RT
34ASP11B1M6RT
34ASP11B1M6RT Grayhill Inc.
34A-Datasheet
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 0.4VA (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount, Right Angle
Circuit: SPDT
Switch Function: On-On
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Illumination: Non-Illuminated
Bushing Thread: 1/4-40
Actuator Length: 10.41mm
Actuator Type: Standard Round
Panel Cutout Dimensions: Circular - 6.35mm Dia
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 20 V
Voltage Rating - DC: 20 V
auf Bestellung 38 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 34ASP11B1M6RT Grayhill Inc.
Description: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 0.4VA (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Right Angle, Circuit: SPDT, Switch Function: On-On, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Illumination: Non-Illuminated, Bushing Thread: 1/4-40, Actuator Length: 10.41mm, Actuator Type: Standard Round, Panel Cutout Dimensions: Circular - 6.35mm Dia, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 20 V, Voltage Rating - DC: 20 V.
Weitere Produktangebote 34ASP11B1M6RT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
34ASP11B1M6RT 34ASP11B1M6RT Hersteller : Grayhill Toggle_34A-335568.pdf Toggle Switches Toggle Switch, Miniature, SPDT, ON-NONE-ON, right angle horizontal mount, threaded, RoHS Compliant