Produkte > GRAYHILL INC. > 34ASP16B1M7GT
34ASP16B1M7GT Grayhill Inc.
34a-datasheet.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH TOGGLE SPDT 5A 125V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 5A (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount, Right Angle, Vertical
Circuit: SPDT
Switch Function: On-On
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Illumination: Non-Illuminated
Bushing Thread: 1/4-40
Actuator Length: 11.43mm
Actuator Type: Flatted
Panel Cutout Dimensions: Circular - 6.35mm Dia
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 28 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 34ASP16B1M7GT Grayhill Inc.
Description: SWITCH TOGGLE SPDT 5A 125V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 5A (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Right Angle, Vertical, Circuit: SPDT, Switch Function: On-On, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Illumination: Non-Illuminated, Bushing Thread: 1/4-40, Actuator Length: 11.43mm, Actuator Type: Flatted, Panel Cutout Dimensions: Circular - 6.35mm Dia, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 28 V.
Weitere Produktangebote 34ASP16B1M7GT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
34ASP16B1M7GT 34ASP16B1M7GT Hersteller : Grayhill Toggle_34A-335568.pdf Toggle Switches TOG,MINI,SPDT,O-N-O,T,RAV,LF , ON-NONE-ON, lug, threaded, RoHS Compliant