Produkte > GRAYHILL INC. > 34ASP16T1M1QT
34ASP16T1M1QT Grayhill Inc.
34a-datasheet.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH TOGGLE SPDT 5A 125V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 5A (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount
Circuit: SPDT
Switch Function: On-On
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: Solder Lug
Illumination: Non-Illuminated
Bushing Thread: 1/4-40
Actuator Length: 11.43mm
Actuator Type: Flatted
Panel Cutout Dimensions: Circular - 6.35mm Dia
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 28 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 34ASP16T1M1QT Grayhill Inc.
Description: SWITCH TOGGLE SPDT 5A 125V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 5A (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Circuit: SPDT, Switch Function: On-On, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: Solder Lug, Illumination: Non-Illuminated, Bushing Thread: 1/4-40, Actuator Length: 11.43mm, Actuator Type: Flatted, Panel Cutout Dimensions: Circular - 6.35mm Dia, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 28 V.
Weitere Produktangebote 34ASP16T1M1QT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
34ASP16T1M1QT 34ASP16T1M1QT Hersteller : Grayhill Toggle_34A-335568.pdf Toggle Switches TOG,MINI,SPDT,O-N-O,T,SL,LF , ON-NONE-ON, lug, threaded, RoHS Compliant