Produkte > GRAYHILL INC. > 34ASP32B6M1QT
34ASP32B6M1QT Grayhill Inc.
34A-Datasheet
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH TOGGLE SPDT 5A 125V