Produkte > GRAYHILL INC. > 34ASP58T7M2QT
34ASP58T7M2QT Grayhill Inc.
34A-Datasheet
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH TOGGLE SPDT 5A 125V