Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 3500FB16A0100001E
3500FB16A0100001E Johanson Technology Inc.
Integrated_Passives.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: BALUN 3.4GHZ-3.6GHZ 50/100 0806
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0806 (2015 Metric), 6 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 3.4GHz ~ 3.6GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100Ohm