3503G2B6K65FTDF
3503G2B6K65FTDF TE Connectivity / Holsworthy
Hersteller: TE Connectivity / Holsworthy
Thin Film Resistors - SMD 3503G 2B 6K65 1% 1K RL
auf Bestellung 922 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3503G2B6K65FTDF TE Connectivity / Holsworthy
Description: RES 6.65K OHM 1% 2W 1206, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.023" (0.58mm), Resistance: 6.65 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 204-208 Tag (e)
Anzahl Preis
Produkt ist nicht verfügbar
3503G2B6K65FTDF 3503G2B6K65FTDF Hersteller : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=showdoc&DocId=Customer+Drawing%7F2176525%7FA%7Fpdf%7FEnglish%7FENG_CD_2176525_A.pdf%7F2176525-6 Description: RES 6.65K OHM 1% 2W 1206
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.023" (0.58mm)
Resistance: 6.65 kOhms