35HNSP.25
35HNSP.25 Remington Industries
Polyurethane%20Magnet%20Wire%20Data%20Sheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: #35 HVY MAG WIRE, 155C RED 4OZ
Packaging: Box
Wire Gauge: 35 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyurethane (PU)
Jacket (Insulation) Diameter: 0.007" (0.18mm)
Ratings: MW 79-C
Conductor Material: Copper, Annealed Bare
Part Status: Active
Length - Approximate: 2473.0' (754m)
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 35HNSP.25 Remington Industries
Description: #35 HVY MAG WIRE, 155C RED 4OZ, Packaging: Box, Wire Gauge: 35 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyurethane (PU), Jacket (Insulation) Diameter: 0.007" (0.18mm), Ratings: MW 79-C, Conductor Material: Copper, Annealed Bare, Part Status: Active, Length - Approximate: 2473.0' (754m).