Produkte > KNOWLES SYFER > 3640Y1K00180GAR
3640Y1K00180GAR Knowles Syfer
3640Y1K00180GAR.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: MLC
Tolerance: ±2%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 3640 (9110 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.362" L x 0.400" W (9.20mm x 10.16mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 18 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3640Y1K00180GAR Knowles Syfer
Description: MLC, Tolerance: ±2%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 3640 (9110 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.362" L x 0.400" W (9.20mm x 10.16mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 18 pF.