Produkte > KNOWLES SYFER > 3640Y1K20274JXRWS3
3640Y1K20274JXRWS3 Knowles Syfer
Hersteller: Knowles Syfer
Description: MLC
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1200V (1.2kV)
Package / Case: 3640 (9110 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.362" L x 0.400" W (9.20mm x 10.16mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.157" (4.00mm)
Capacitance: 0.27 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3640Y1K20274JXRWS3 Knowles Syfer
Description: MLC, Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1200V (1.2kV), Package / Case: 3640 (9110 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.362" L x 0.400" W (9.20mm x 10.16mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.157" (4.00mm), Capacitance: 0.27 µF.