Produkte > KNOWLES SYFER > 3640Y2K00154KXRWS3
3640Y2K00154KXRWS3
3640Y2K00154KXRWS3 Knowles Syfer
3640Y2K00154KXRWS3_Spec.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.15UF 2KV X7R 3640
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 3640 (9110 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.362" L x 0.417" W (9.20mm x 10.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.177" (4.50mm)
Capacitance: 0.15 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3640Y2K00154KXRWS3 Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.15UF 2KV X7R 3640, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 3640 (9110 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.362" L x 0.417" W (9.20mm x 10.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.177" (4.50mm), Capacitance: 0.15 µF.