Produkte > MURATA ELECTRONICS > LQW2BAN36NG00L
LQW2BAN36NG00L
LQW2BAN36NG00L Murata Electronics
JELF243A-0115.pdf
Hersteller: Murata Electronics
Description: FIXED IND 36NH 1.9A 80 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 0805 (2015 Metric)
Size / Dimension: 0.082" L x 0.060" W (2.09mm x 1.53mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 80mOhm Max
Q @ Freq: 75 @ 500MHz
Frequency - Self Resonant: 1.9GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm)
Part Status: Active
Inductance: 36 nH
Current Rating (Amps): 1.9 A
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQW2BAN36NG00L Murata Electronics
Description: FIXED IND 36NH 1.9A 80 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 0805 (2015 Metric), Size / Dimension: 0.082" L x 0.060" W (2.09mm x 1.53mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 80mOhm Max, Q @ Freq: 75 @ 500MHz, Frequency - Self Resonant: 1.9GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm), Part Status: Active, Inductance: 36 nH, Current Rating (Amps): 1.9 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 3075 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
LQW2BAN36NG00L LQW2BAN36NG00L Hersteller : Murata Electronics JELF243A-0115.pdf Description: FIXED IND 36NH 1.9A 80 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 75 @ 500MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 36 nH
Current Rating (Amps): 1.9 A
Mindestbestellmenge: 25
LQW2BAN36NG00L LQW2BAN36NG00L Hersteller : Murata lqw2ban36ng00.pdf Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.036uH 2% 250MHz 75Q-Factor Non Magnetic 1.9A 0.08Ohm DCR 0805 T/R
auf Bestellung 18 Stücke:
36nH 2% 0805 (LQW2BAN36NG00L) індуктивність
Produktcode: 200825
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Drosseln > Induktivität 0805
Produkt ist nicht verfügbar