36TDQSJ3.15 Eaton - Bussmann Electrical Division
eaton-bussmann-series-medium-voltage-fuses-catalogue-ca132062en-en-gb.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CART 3.15A 36KVAC FUSE LINK
Packaging: Bulk
Package / Case: Fuse Link
Size / Dimension: 1.614" Dia x 17.283" L (41.00mm x 439.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 3.15A
Mounting Type: Requires Holder
Approval Agency: VDE
Voltage Rating - AC: 36 kVAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 36TDQSJ3.15 Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CART 3.15A 36KVAC FUSE LINK, Packaging: Bulk, Package / Case: Fuse Link, Size / Dimension: 1.614" Dia x 17.283" L (41.00mm x 439.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 3.15A, Mounting Type: Requires Holder, Approval Agency: VDE, Voltage Rating - AC: 36 kVAC.
Weitere Produktangebote 36TDQSJ3.15
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
36TDQSJ3.15 36TDQSJ3.15 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton corporation_coois01328-1.pdf Industrial & Electrical Fuses 36KV 315A 2" AIR SEALED