36TXQEJ63 Eaton - Bussmann Electrical Division
eaton-bussmann-series-medium-voltage-fuses-catalogue-ca132062en-en-gb.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CRTRDG 63A 36KVAC FUSE LINK
Packaging: Bulk
Package / Case: Fuse Link
Size / Dimension: 3.465" Dia x 21.142" L (88.00mm x 537.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 63A
Produktbewertung abgeben
Technische Details 36TXQEJ63 Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CRTRDG 63A 36KVAC FUSE LINK, Packaging: Bulk, Package / Case: Fuse Link, Size / Dimension: 3.465" Dia x 21.142" L (88.00mm x 537.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 63A, Mounting Type: Requires Holder, Approval Agency: VDE, Voltage Rating - AC: 36 kVAC.