Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 3700BL15B050001E
3700BL15B050001E
3700BL15B050001E Johanson Technology Inc.
3700BL15B050.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: BALUN CERAMIC CHIP WIMAX 3.7GHZ
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 3.4GHz ~ 4GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 50Ohm
Insertion Loss (Max): 1.2dB
Return Loss (Min): 9.5dB
Phase Difference: 180° ±25°
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3700BL15B050001E Johanson Technology Inc.
Description: BALUN CERAMIC CHIP WIMAX 3.7GHZ, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 3.4GHz ~ 4GHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 50Ohm, Insertion Loss (Max): 1.2dB, Return Loss (Min): 9.5dB, Phase Difference: 180° ±25°.