Produkte > GRAYHILL INC. > 37FBR2-AAW2121B
37FBR2-AAW2121B Grayhill Inc.
37F_Series_Push_Button.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH PUSH SPST-NO 0.15A 24V
Packaging: Bulk
Features: Sealed - Fully
Current Rating (Amps): 150mA (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPST-NO
Type: Piezo, Anti-Vandal
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Illumination Type, Color: LED, Green
Illumination Voltage (Nominal): 12 VDC
Actuator Type: Round, Button, Flush
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Color - Actuator/Cap: Black
Actuator Marking: No Marking
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 24 V
Voltage Rating - DC: 24 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details 37FBR2-AAW2121B Grayhill Inc.
Description: SWITCH PUSH SPST-NO 0.15A 24V, Packaging: Bulk, Features: Sealed - Fully, Current Rating (Amps): 150mA (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPST-NO, Type: Piezo, Anti-Vandal, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Illumination Type, Color: LED, Green, Illumination Voltage (Nominal): 12 VDC, Actuator Type: Round, Button, Flush, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Color - Actuator/Cap: Black, Actuator Marking: No Marking, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 24 V, Voltage Rating - DC: 24 V.
Weitere Produktangebote 37FBR2-AAW2121B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
37FBR2-AAW2121B 37FBR2-AAW2121B Hersteller : Grayhill grayhill_Keypads_37F_Push-1216164.pdf Pushbutton Switches SINGLE BTN,NO,GRN,12V,AL,BLK Pushbutton, Piezo, N.O., 24V, Green LED, aluminum housing, black