Produkte > GRAYHILL INC. > 37FML1-AAW11B
37FML1-AAW11B Grayhill Inc.
37F_Series_Push_Button.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH PUSH SPST-NO 0.2A 24V
Features: Sealed - Fully
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 200mA (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPST-NO
Type: Piezo, Anti-Vandal
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Illumination Type, Color: LED, Red
Illumination Voltage (Nominal): 5 VDC
Actuator Type: Round, Button, Flush
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Color - Actuator/Cap: Black
Actuator Marking: No Marking
Voltage Rating - AC: 24 V
Voltage Rating - DC: 24 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 37FML1-AAW11B Grayhill Inc.
Description: SWITCH PUSH SPST-NO 0.2A 24V, Features: Sealed - Fully, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 200mA (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPST-NO, Type: Piezo, Anti-Vandal, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Illumination Type, Color: LED, Red, Illumination Voltage (Nominal): 5 VDC, Actuator Type: Round, Button, Flush, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Color - Actuator/Cap: Black, Actuator Marking: No Marking, Voltage Rating - AC: 24 V, Voltage Rating - DC: 24 V.
Weitere Produktangebote 37FML1-AAW11B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
37FML1-AAW11B 37FML1-AAW11B Hersteller : Grayhill grayhill_Keypads_37F_Push-1216164.pdf Pushbutton Switches SINGLE BTN,NO,RED,RED,AL,BLK SINGLE BTN,NO,RED,RED,AL,BLK