Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > 380LQ222M250A062
380LQ222M250A062
380LQ222M250A062 Cornell Dubilier Knowles
380LQ222M250A062.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 105mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Part Status: Active
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 250 V
auf Bestellung 700 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 380LQ222M250A062 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 105mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Part Status: Active, Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 250 V.