Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > 380LQ681M350K452
380LQ681M350K452
380LQ681M350K452 Cornell Dubilier Knowles
380LQ.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 680UF 20% 350V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 293mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 350 V
Ripple Current @ Low Frequency: 2.96 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 4.14 A @ 20 kHz
auf Bestellung 830 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 380LQ681M350K452 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 680UF 20% 350V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 293mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 350 V, Ripple Current @ Low Frequency: 2.96 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 4.14 A @ 20 kHz.
Weitere Produktangebote 380LQ681M350K452
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
380LQ681M350K452 380LQ681M350K452 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 380LQ.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 680uF 350V 20%