Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > 380LX223M025J452
380LX223M025J452 Cornell Dubilier Knowles
380-382.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 22000UF 20% 25V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm)
Capacitance: 22000 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 6.1 A @ 120 Hz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 380LX223M025J452 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 22000UF 20% 25V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm), Capacitance: 22000 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 6.1 A @ 120 Hz.
Weitere Produktangebote 380LX223M025J452
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
380LX223M025J452 380LX223M025J452 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 380-382.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 22000uF 25V 20% tol.