Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > 380LX223M035A042
380LX223M035A042
380LX223M035A042 Cornell Dubilier Knowles
380-382.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 22000UF 20% 35V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 26mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22000 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 6.1 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 7 A @ 20 kHz
auf Bestellung 768 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 380LX223M035A042 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 22000UF 20% 35V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 26mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 22000 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 6.1 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 7 A @ 20 kHz.
Weitere Produktangebote 380LX223M035A042
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
380LX223M035A042 380LX223M035A042 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 380-382.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 35V 22000uF (35X40)