Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > 380LX223M035K052
380LX223M035K052
380LX223M035K052 Cornell Dubilier Knowles
380-382.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 22000UF 20% 35V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 26mOhm
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22000 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 6.1 A @ 120 Hz
auf Bestellung 2488 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 380LX223M035K052 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 22000UF 20% 35V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 26mOhm, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 22000 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 6.1 A @ 120 Hz.
Weitere Produktangebote 380LX223M035K052
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
380LX223M035K052 380LX223M035K052 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 380-382.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 22000uF 35V 20%