Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > 380LX822M025H022
380LX822M025H022
380LX822M025H022 Cornell Dubilier Knowles
380-382.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 8200UF 20% 25V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 81mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm)
Capacitance: 8200 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 2.86 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.29 A @ 20 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 380LX822M025H022 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 8200UF 20% 25V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 81mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm), Capacitance: 8200 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 2.86 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.29 A @ 20 kHz.
Weitere Produktangebote 380LX822M025H022
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
380LX822M025H022 380LX822M025H022 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 380-382-31494.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 8200uF 25V 20%