Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > 381LQ681M350K052
381LQ681M350K052
381LQ681M350K052 Cornell Dubilier Knowles
381LQ.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 680UF 20% 350V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 244mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.969" (50.00mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 350 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 381LQ681M350K052 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 680UF 20% 350V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 244mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.969" (50.00mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 350 V.
Weitere Produktangebote 381LQ681M350K052
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
381LQ681M350K052 381LQ681M350K052 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 381LQ.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 680uF 350V 20%