381LR331M200H012
381LR331M200H012 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
381LR.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 330uF 200V 20% tol
auf Bestellung 393 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 381LR331M200H012 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 200 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
381LR331M200H012 381LR331M200H012 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 381LR.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 330uF 200V 20% tol
auf Bestellung 393 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
381LR331M200H012 381LR331M200H012 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 381LR.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 330uF 200V 20% tol
auf Bestellung 2672 Stücke:
381LR331M200H012 381LR331M200H012 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 381LR.pdf Description: CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 200 V