Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > 381LX123M016H022
381LX123M016H022
381LX123M016H022 Cornell Dubilier Knowles
381-383.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 12000UF 20% 16V SNAP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm)
Capacitance: 12000 µF
Voltage - Rated: 16 V
auf Bestellung 56 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 381LX123M016H022 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 12000UF 20% 16V SNAP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm), Capacitance: 12000 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Weitere Produktangebote 381LX123M016H022
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
381LX123M016H022 381LX123M016H022 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 381-383-32897.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 12000uF 16V 20% tol.