Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > 382LX152M450B082VS
382LX152M450B082VS
382LX152M450B082VS Cornell Dubilier - CDE
380-382.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 1500uF 450V 20% High Capacitance
auf Bestellung 51 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 382LX152M450B082VS Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 1500UF 20% 450V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 5 Lead, Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 3.228" (82.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1500 µF, Voltage - Rated: 450 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
382LX152M450B082VS 382LX152M450B082VS Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 380-382.pdf Description: CAP ALUM 1500UF 20% 450V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 3.228" (82.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 450 V